کاربرد سنگ دکتون در سرویس بهداشتی

در مقالات پیشین ما در مورد سنگ های طبیعی مانند(گرانیت) و سنگ های مصنوعی(کوارتز، کورین) و موارد استفاده ی آنها به عنوان صفحه کابینت،کانتر آشپزخانه و سرویس بهداشتی صحبت کردیم. اگر چه سنگ مصنوعی کورین یکی از بهترین متریال ها جهت اجرا برای سرویس بهداشتی و سینک دستشویی است، ولی ما امروز می خواهیم شما را با یک متریال جدید و فوق العاده به نام دکتون جهت اجرا برای سرویس بهداشتی آشنا کنیم.

سنگ مصنوعی دکتون نتیجه ی تکامل یک جهش تکنولوژیک و صنعتی است که قادر به تولید فرآیند جدید، یک ماده انقلابی و یک محصول پیشرو است. سنگ دکتون متشکل از کریستال کوارتز، پرسلین و شیشه محصولی اسپانیایی است که مورد استقبال اکثر مردم جهان قرار گرفته است. سنگ دکتون صفحات فشرده ای است که در زیر فشار 2500 تن و دمای 1200 درجه ی سانتیگراد به وجود می آید.

دکتون در سال 2013 معرفی شد و از آن زمان تا به حال به طور آشکاری در بین مردم از اهمیت و محبوبیت زیادی برخوردار است. دکتون بدلیل مقاومت بسیار زیاد در برابر فشار، خراشیدگی و سابیدگی مناسب ترین گزینه برای استفاده در محیط های پر رفت و آمد می باشد. خاصیت جذب در سنگ دکتون بسیار کم است و به همبن دلیل امکان رشد و تکثیر میکروب ها و باکتری ها وجود ندارد و آنتی باکتریال می باشد.

سرویس بهداشتی وحمام فضایی در خانه است که از نظر بهداشتی بسیار مهم است. حمام فضایی برای بهداشت و مراقبت شخصی است که به ما کمک می کند تا لحظاتی لذت بخش و آرامش بخش را در آن تجربه کنیم و خستگی یک روز کاری را از تن خود بیرون کنیم.

بافت و رنگ سنگ دکتون یک منبع بی حد و حصر و الهام بخش برای طراحی حمام و سرویس بهداشتی است، امکانات آن بی پایان و همه چیز با آن فوق العاده می باشد. سنگ دکتون ویژگی ها و امتیازات شگفت انگیزی نسبت به متریال های دیگر دارد. تنوع بالای طرح و رنگ، آنتی باکتریال و بهداشتی بوده، مقاومت خیلی بالا در برابر لکه، گرما و حرارت،UV ، جذب آب و ثبات رنگ از ویژگی های خاص دکتون به شمار می رود.

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( سنگ کوارتز، سنگ کورین و سنگ دکتون) و در زمینه ی کانترتاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی وصفحه کابینت آشپزخانه فعالیت دارد. اگر قصد خرید و اجرای دکتون را دارید، می توانید با مشاورین خود در گروه تولیدی ایلکا در تماس باشید.


/ 0 نظر / 53 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.